14
mar
2016
0

Najlepszy kamerzysta w Polsce – IdMultimedia w TOP10 wg Zankyou

Najlepszy kamerzysta w Polsce – jesteśmy  w TOP10 kamerzystów wg Zankyou, a dokładnie jesteśmy na pozycji nr. 2. Walczymy o pozycję nr.1!!!

Uradowani informacją od portalu Zankyou z ogromną przyjemnością możemy pochwalić się, że znaleźliśmy na 2 miejscu w rankingu TOP10 kamerzystów w Polsce!

Wiemy nie od dziś, że film ślubny jest niezwykłą pamiątką dla Pary Młodej i jej najbliższych na długie lata.  W naszej pracy, od lat staramy się zachować dla Was każdy, najmniejszy moment tego dnia, aby powrót do niego był początkiem pięknych, rodzinnych wspomnień i rozmów.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie!

Link do rankingu na naszym profilu FB. Ranking “Najlepszy kamerzysta w Polsce”

Rankingów w sieci jest naprawdę wiele i można według nich poznać jak działają inne firmy, a tym samym ocenić według własnego gustu co tak naprawdę się podoba. A czy wy kierując się wyborem fotografa, operatora czy może wyboru sali, opieraliście się na rankingach? A może kierujecie się głównie poleceniem znajomych lub własnymi obserwacjami przeglądając przeróżne strony, fora internetowe? Dajcie nam znać koniecznie w komentarzach!

Cóż nie zasypujemy gruszek w popiele, nie przestajemy się doskonalić, ciągle staramy się rozwijać nie tylko dla nas samych, ale przede wszystkim dla Was Kochani Klienci, Drogie Pary Młode :). To wyróżnienie tylko dodatkowo motywuje nas do dalszego działania, do tego aby móc stanąć na czele tych najlepszych – czyli walczymy o numer 1!!!

najlepszy kamerzysta w Polsce idmultimedia

Zapraszamy do obejrzenia naszego Bloga, naszej strony www i skontaktowania się z nami w celu przedstawienia naszej pełnej oferty. Serdecznie zapraszamy i wierzymy, że spełnimy Wasze oczekiwania :). Jeszcze raz chcemy podkreślić, iż każda z naszych Młodych Par posiada swój gust i ciężko jest jednoznacznie określić kryteria wyboru. Dla jednym nasz styl będzie tym wyjątkowym, dla innych styl pracy całkowicie odmienny. Więc chyba najważniejszą sprawą jest spotkać się z firmami będącymi na liście firm polecanych, obejrzeć ich prace i dodatkowo określić czy forma i styl pracy dą dla Was jasne, zrozumiałe i czy akceptujecie go. Dopiero po tem należy podpisywać Umowę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Skomentuj