12
Paź
2015
0

Podziękowanie dla rodziców | Ela i Marcin

Dzisiaj prezentujemy podziękowanie dla Rodziców w formie filmu, tym razem z udziałem Eli i Marcina. Z tego co wiemy, Rodzice i goście oglądając go podczas wesela byli bardzo wzruszeni, a co niektórzy prosili o kopie płyty z filmem „Podziękowanie dla rodziców” 🙂 Mamy więc nadzieję, że i Wam się spodoba.

Podziękowanie dla rodziców w formie filmu– to nowa forma złożenia podziękowania przez Parę Młodą rodzicom, za trud włożony w ich wychowanie. Odbywa się to poprzez nagranie przez Młodą Parę, ciekawego, zabawnego, wzruszającego filmu (oczywiście z naszym udziałem :)) w którym starają się opowiedzieć o tym za co chcą podziękować rodzicom, wymyślając i projektując różne sceny filmowe, które na koniec komponują się w całość. Pomysł takiego filmu, jego scenariusz jak i miejsca nagrania przygotowujemy wspólnie z Parą Młodą.

Również ukłon w stronę Eli i Marcina, że nie bali się przygotować tekstu podziękowania dla rodziców! Dzięki temu mogli przekazać swoim rodzicom o wiele więcej niż hasło na kartce. Całość stała się więc baaardzo osobista 🙂

Zapraszamy go oglądania innych naszych produkcji –> wideofilmowanie

———————————–
Music: OneRepublic Counting Stars
Location: Poland, Warsaw

 


————————————-
Location: Poland, Warsaw
Visit us on:
vimeo.com/channels/idmultimedia
Visit our Fanpage and Like us on:
facebook.com/idmultimedia

Możesz również polubić

sesja plenerowa
Patrz oczyma – fotografuj sercem. Zdjęcia ślubne – Kasia & Kamil
Reportaż ślubny Kingi & Alberta – „Come fly with me, let’s fly…”
reportaż ślubny
REPORTAŻ ŚLUBNY W SEROCKU
Ewa i Boris PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW FILM

Skomentuj