O NAS

IdMultimeda o nas

IdMultimeda o nas

Co nas wyróżnia? Mamy nadzieję, że przede wszystkim efekty naszej pracy - zdjęcia ślubne i filmy. Zajmujemy się tym, co potrafimy najlepiej, czyli realizujemy wideofilmowanie i reportaże ślubne. Pracujemy nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm i korporacji - obsługujemy spotkania firmowe, konferencje, warsztaty, wyjazdy integracyjne, gale, sympozja, pokazy mody i wiele innych wydarzeń. Naszą ofertę firmową można obejrzeć na stronie http://www.onehd.pl

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji wideofilmowania i zdjęć ślubnych wypracowaliśmy autorską metodę pracy z Klientami, która pozwala na wyczucie potrzeb i oczekiwań Klientów. Nasi fotografowie i operatorzy są podczas całego reportażu praktyczne niewidoczni, staramy się zrobić wszystko, abyście jak najmniej czuli naszą obecność tego dnia. W miarę możliwości wykorzystujemy naturalne oświetlenie, wprowadzamy jak najmniej elementów "reżyserowania" wydarzeń, na rzecz bycia ich uczestnikiem i obserwatorem. Naszą ofertą znajdziesz w zakładce WIDEOFILMOWANIE OFERTA

 

Kamery XDCAM 4:2:2

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie FullHD, kamery PMW 300K1 charakteryzujące sie rejestracją kolorów w ponadprzeciętnej palecie barw. Co to daje? Pozwala praktycznie dowolnie wpływać na kolory obrazu, a tym samym na jego nastrój, atmosferę. Jest to jedna z najnowszych kamer firmy Sony. 

 

 

wideofilmowanie ślubu kamery Kamery XDCAM 

 

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie FullHD, posiadamy kamery Sony EX1R oraz Sony EX3 wraz z oryginalnymi kartami pamięci Sony pozwalającymi na rejestrację kilkudziesięciu godzin materiału filmowego i zapewniających duże bezpieczeństwo rejestrowanych filmów wideo. 

 

 

Kamery DSLR

Dla par poszukującychj prawdziwej filmowej jakości - mamy do zaoferowania realizację ujęć przy pomocy techniki DSLR- zapewniajacej filmowe ujęcia, doskonałe barwy, nisamowitą głębię ostrości. Używamy zestawu opartego na kamerze Canon 5D Mark II, pakiet obiektywów oraz profesjonalny osprzęt.

 

 

Kamery ze zmienną optyką Canon C-100

Kamery te zapewniają filmową jakość obrazu przy jednoczesnym spełnieniu wymagań realizacji reportażu ślubnego. Zmienne obeiktywy zapewniają iż wideofilmowanie dslr nabiera kolorów :) i jakości. To już nie jest zwykły film z wesela. 

 

 

Kamery 3D 

Dla naszych Klientów lubiących nowinki techniczne przygotowaliśmy ofertą opartą na technologii 3D- profesjonalnej technologii 3D. Od teraz Wasz film z wesela możemy przygotować według profesjoanlanych standrdów 3D. Oznacza to iż możecie oglądać Wasz film na najnowszych telewizorach LED 3D. 

 

 

 

 

fotografie ślubne aparaty

 

Aparaty fotograficzne

Zdjęcia ślubne wykonujemy na pełnoklatkowym sprzęcie Canon oraz Nikon wraz z wysokowydajnymi lampami błyskowymi oraz zestawami obiektywów. Taka "kompozycja" sprzętu zapewnia realizację ujęć zapewniając najwyższą jakość. 

 

 

 

                       

Dźwięk

Każda kamera wyposażona jest w typowo reporterski mikrofon kierunkowy Rode NTG-3 oraz Rode NTG-2  pozwalający doskonale rejestrować dźwięk znajdujący się przed kamerą. Zastosowanie tak wysokiej klasy mikrofonów pozwala osiągnąć reporterską jakość nagrania , którą znacie Państwo z programów telewizyjnych.

W pracy z Państwem Młodych korzystamy także z dodatkowych cyfrowych rejestratorów audio ZOOM  bądź systemu mikroportów, pozwalających na osiągnięcie doskonałej jakości dźwięku  szczególnie podczas ceremonii ślubnej w kościele bądź Urzędzie Stanu Cywilnego. Ważnym elementem wpływającym na dynamikę nagrania jest także możliwość  rejestracji dźwięku bezpośrednio od DJ lub zespołu. Tak zarejestrowany dźwięk  jest podczas montażu miksowany i dołączany do nagranego materiału wideo jako dźwięk przestrzenny Dolby Digital.

 

oświetlenie do film ślub

Oświetlenie

W zależności od miejsca w jakim odbywa się uroczystość czasami istnieje  konieczność dodatkowego oświetlenia planu zdjęciowego. Wpływa to zdecydowanie na poprawę  jakości realizowanego filmu jak i powoduje iż  film poprzez umiejętne doświetlenie nabiera bardzo przyjemnego i ciepłego wyglądu. Oczywiście to czy możemy skorzystać z dodatkowego oświetlenia uzgadniamy z Parą Młodą. Oczywiście każda z naszych kamer wyposażona jest w dodatkowe LED oświetlenie wpływające na nasycenie barwne i doskonałość rejestrowanych scen tuż przed kamerą. Lampy nakamerowe wyposażone są w system pdwójngo balansowania bieli dzieki czemu kolory jakie rejestruje kamera są nasycone.

 

 

steadicam pilot

Stabilizacja obrazu

W celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości ujęć dysponujemy urządzeniami, które pozwalają osiągnąć efekt lecącej kamery tzn. podczas kiedy operator biegnie lub porusz się bardzo szybko system stabilizacji niweluje drgania dając efekt płynięcia kamery. Dysponujemy stabilizatorami firmy Tiffen klasa Steadicam Pilot oraz mniejszymi bardziej poręcznymi w przypadku ograniczonej przestrzeni dla Operatora  Steadicam Merlin. Niemniej obydwa urządzenia w rękach wprawnego Operatora pozwalają osiągać naprawdę bardzo ciekawe efekty, które są dodatkowym elementem wpływającym na wygląda i jakość naszych filmów.

 

ekran lcd na stojaku

Ekrany LCD telebimy

Dysponujemy ekranami LCD 37" i 42", pracującymi w jakości FullHD. Każdy ekran wyposażony jest w estetyczny stand na którym oprócz ekranu zamocowany jest bezprzewodowy system łączności, pozwlający na prezentację materiałów wideo i foto bez konieczności rozkładania kabli. W ofercie naszej w pakiecie zawierjącym wideofilmowanie i fotografie  o naziwe "Szalona Miłość"  nasi Klienci mają do dyspozycji 4 ekrany połączone systemem realizacji obrazu. Podczas imprezy/zabawy na ekranach wyświetlana są zdjęcia - pamiątkowe, rodzinne,archwialne itd. następnie około godziny 21.00 na ekranach pojawiają się obrobione już zdjęcia z dnia ślubu. Równocześnie na ekranach jest prezentowany obraz z kamery dzieki temu każdy z Gości ma szanse zobaczyć siebie :)

 

 

 

Bezprzewodowa transmisja obrazu

Posiadamy 5 zestawów do video transmisji bezprzewodowej. Urządzenia te pozwalają w sposób cyfrowy przesyłać obraz oraz dźwięk. Urządzenia te pozwalają uniknąć połączeń kablowych oraz zapewniają dotarcie z sygnałem wideo do miejsc do których doprowadzenie przewodów jest utrudnione organizacyjnie (ściany, otwarte przestrzenie).Dysponujemy także cyfrowym zestawem dla kamer mobilnych. lub pojazdu będącego w ruchu. Specjalny dodatkowy zestaw zasilany z baterii kamery pozwala na realizację zdjęć w “terenie” oraz przesył obrazu i dźwięku drogą radiową do reżyserki, a następnie na ekrany

 


montaż wideo ślubu na apple mac pro final cutMontaż

Zrealizowane filmy montujemy na najnowszych 24 rdzeniowych stacjach montażowych Apple Mac Pro wraz z oprogramowaniem Final Cut Studio. Takie same stacje montażowe wykorzystywane są w komercyjnych stacjach telewizyjnych takich jak TVN 24. Dysponujemy 2 stacjami montażowymi Apple Mac Pro oraz dodatkowo 2 stacjami montażowymi Sony Vegas Pro 10. W montażu wykorzystujemy bazę  ponad 600 utworów muzycznych. W tym zestawie każdy znajdzie coś dla siebie. Proces montażu kończymy autoringiem czyli przygotowaniem płyty DVD lub Blu-ray wraz z indywidualnym menu. Jako grafikę menu wykorzystujemy zdjęcia Pary Młodej, które dodatkowo przygotowuje nasz grafik.

 

film weseleSytem lektorski EditorsKeys

Mając na uwadze fakt iż coraz więcej Par Młodych chce być narratorem własnego filmu wyposażyliśmy naszą montażownię w system narracyjny EditorsKeys. Urządzenie to wraz z doskonałym mikrofonem studyjnym pozwala rejestrować wypowiedzi oraz śpiew bez zbędnych szumów, pogłosów, a przede wszystkim bez echa jakie powstaje w typowych pomieszczeniach czy budynkach. Mobilność urządzenia pozwala na realizację narracji czy dubbingu w dowolnym miejscu.

 

 

 

Profesjonalny prompter 

Nowoczesny, w pełni mobilny prompter firmy Data Video to doskonałe rozwiązanie dla naszych Klientów, którzy chcieliby przeprowadzić wypowiedź do kamery. Doskonała kompatybilność pozwala importować przygotowany przez Parę Młodą tekst w dowolnym formacie, bezprzewodowy pilot pozwala na przewijanie, odtwarzanie oraz zatrzymanie tekstu. Oczywiście urządzenie jest zawsze do Waszej dyspozycji. 

 

macierz raid atto przy wideofilmowaniu ślubnym

Dyski

Stacje robocze wyposażyliśmy w zewnętrzne macierze dyskowe -każda po 8 dysków pracujących jako RAID5 zapewniających nam bezpieczeństwo danych nawet podczas awarii jednego z dysków. Całością sterują bardzo zaawansowane technologicznie karty RAID firmy ATTO model R680 zapewniające nie tylko bezpieczeństwo danych, ale i ciągłość transmisji informacji jak i możliwość pracy z tym samym materiałem w środowisku Apple Mac jak i Windows. W konfiguracji z 8 dyskami SATA 7200rpm osiągamy przepustowość niezbędną dla płynnego odtworzenia 2 strumieni nieskompresowanego materiału 2K (2048x1556 10-bit RGB) lub 8 strumieni skompresowanego materiału FullHD (1920x1080 8-bit RGB).

 

koloryzacja i koloring filmu ślubnegoPostprodukcja i koloring

Osiągnięcie ponadprzeciętnych efektów montażowych - szczególnie jeżeli chodzi o kolory możliwe jest dzięki zastsowaniu wyjątkowego oprogramowania jakim jest pakiet firmy Red Giant Magic Bullet. Zestaw narzędzi wspierających proces koloringu w dużej mierze wpływa na atrakcyjność scen oraz ich atmosferę. Ta sama scena przy zastosowaniu dwóch różnych filtrów może być odebrana przez widza całkowicie odmiennie.

 

 

 

backup danych w idmultimediaBACK UP i bezpieczeństwo danych

Jednym z głównych aspektów przy pracy z elektronicznym materiałem filmowym jest bezpieczeństwo danych. Przygotowany mamy system, który co 3h wykonuje automatycznie kopie bezpieczeństwa na wszystkich stacjach roboczych. Dzięki temu praca montażysty czy grafika zostaje w pełni zabezpieczona i możliwa jest do natychmiastowego odtworzenia. Równocześnie materiał filmowy, zarejestrowany na kartach pamięci jest przechowywany w dwóch niezależnych od siebie lokalizacyjne miejscach na dwóch niezależnych serwerach. Takie rozwiązanie pozwala na odtworzenie materiałów filmowych w każdej chwili.

 

 

 

Transmisja na żywo ślubu w internecie 
Proponujemy transmisję na żywo Waszego ślubu w internecie. Realizacja transmisji internetowej ślubu może odbywać się w jakości HD lub SD. Czas transmisji to od 60 minut do 16 godziń. Liczba osób jednocześnie oglądająych to  minimum 100, a maksymalnie 5000. Proponujemy realizację wykonaną poprzez 1 kamerę lub przeprowadzoną przez min. 2 kamery. Oferujemy dwa pakiety transmisji internetowej ślubu szczegóły pod tym linkiem klik>>>

 

mikrokopter

Filmowanie z powietrza
Jako jedna z niewielu firm z branży ślubnej mamy możliwość realizacji ujęć z pokładu bezzałogowej platformy latającej wyposażonej w szerokokątną kamerę, rejestrujacą obraz w jakości 1920x1080 (fullHD). Galerię zdjeć z powietrza możecie obejrzeć pod tym linkiem.

 

 

Studio, biuro miejsce spotkań

Studio, biuro i miejsce spotkań z Klientami

Naszym potencjalnym Klientom chcielibyśmy pokazać jak wygląda nasze biuro. Zależy nam na budowaniu Waszego zaufania i nie chcemy być postrzegani jak wiele firm z branży wideofilmowej - jako "jednoosobowe studia produkcyjne" - najczęściej zlokalizowane w dużym pokoju :).

 

 

Montażownia nr.1
Stacja robocza Apple MacPro wspomagana macierzą dyskową oraz doskonałymi monitorami firmy Apple Cinema Display pozwalającymi odwzorowywać bardzo realnie kolory. Dla naszych Klientów chcących uczestniczyć w procesie montażu mamy wygodne fotele i 37 calowy monitor podglądowy - to tutaj przy kawie możecie wspólnie z nami uczestniczyć w postprodukcji Waszego filmu.

montaż wideo apple macpro z miejscem podglądowym dla Klientów 37'

stacja robocza Apple MacPro i monitory 27"

 

Stanowisko montażowe nr.2

Tutaj system także działa w oparciu o profesjonalne komputery firmy Apple MacPro.

stacje montażu wideo idemultimedia

montaż filmu ślubnego na apple mac pro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stanowisko montażowe nr.3
Stacja montażu wideo oparta na systemie Windows oraz oprogramowaniu Sony Vegas Pro i monitorach Eizo gwarantująych realność kolorów.

komputer do montażu materiałów video pracujący na systemie Windows i oprogramowaniu Sony Vegas Pro 11

 

stacja wideo do montażu filmów ślubnych oparta na Sony Vegas Pro 11
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj zapraszamy naszych Klientów. Staramy się stworzyć najlepsze warunki do zapoznania się z naszymi materiałami fotograficznymi i filmowymi. Umawiając się z nami rezerwujemy sobie czas, tak aby poświęcić się tylko Młodej Parze. Oczywiście kawa, herbata i napoje są standardem.

 

idmultimedia-zdjecia-slubne-miejsce-spotkania-z-klientami

 

studio wideofilmowania ślubów miejsce spotkań z Klientami

 

spotkania z Klientami IdMultimedia

 

 

Więcej o nas możecie przeczytać w zakładce "Referencje" gdzie głos oddaliśmy naszym Parom Ślubnym :)

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Wideofilmowanie i zdjęcia ślubne, kamerzysta i fotograf ślubny w pakiecie w jednej cenie.

Videofilmowanie DSLR i zdjęcia ślubne Warszawa IdMultimedia

Gazetowa fotografia ślubna IdMultimedia

Filmowanie wesel w technologii DSLR

Sprawdź moje zdjęcia ślubne wykonane w Warszawie

Wideofilmowanie i fotografia ślubna

IdMultimedia Facebook Google+ IdMultimedia Vimeo