21
Kwi
2020
1

Transmisja na żywo ze ślubu

Stream, streaming, live streaming, streaming online, pewnie słyszeliście różne nazewnictwo, jednak to wszystko to po prostu transmisja na żywo w internecie. Możemy wykonać ją na popularnych serwisach, takich jak YouTube, Facebook albo na Waszej spersonalizowanej ślubnej stronie internetowej.

Aktualnie wiele par młodych zostało postawionych przed pytaniem, co dalej, co z ich ślubem? Być może to nawet Wy, albo Wasi bliscy. Czy przekładać ślub z powodu pandemii? Jak nasi goście będą z nami podczas ceremonii? Jak chronić siebie i swoich bliskich?

transmisja na żywo ze ślubu

Pewnie myślicie, że najprościej jest wszystko przełożyć, ale nie jest to jedyne rozwiązanie! Ślub to jeden z najważniejszych dni Waszego życia. Doskonale rozumiemy, że chcecie, aby Wasi bliscy byli razem z Wami, ale suknia ślubna, garnitur wcale nie muszą się kurzyć w szafie.

Tak naprawdę do zawarcia ślubu potrzebni jesteście Wy, ksiądz/urzędnik i świadkowie, ale skupmy się na tym “Wy”. To jest Wasz dzień, tyle na niego czekaliście. Nie odkładajcie tego na później! Jeśli to goście, a raczej ich brak, są Waszym zmartwieniem, mamy dla Was rozwiązanie

Transmisja na żywo ze ślubu. Tak, może początkowo brzmi jak szaleństwo, ale w tym szaleństwie jest metoda! To wspaniałe rozwiązanie, jeśli Wasi goście nie mogą być z Wami, czy to z powodu pandemii, czy jakiejkolwiek innej przyczyny. Zapewniamy wysoką jakość obrazu i dźwięku, stabilne łącze internetowe LTE także tam, gdzie nie ma Internetu kablowego czy światłowodu, a jeśli jesteście fanami najnowszych rozwiązań, możemy również wykonać transmisję w technologii 360°.


W Polsce pojawiają się już pierwsze transmisje na żywo ze ślubu:
DzieńDobryTVN | Śluby, czyli jak dzielić się ceremonią z gośćmi nie naruszając obostrzeń

W tym przypadku para zorganizowała ją na własną rękę, ale pamiętajcie, że nie musicie jej organizować sami, denerwować się stabilnością połączenia, czy w Kościele będzie wystarczający zasięg, czy dobrze Was słychać, albo czy kadr jest odpowiedni.

Jesteśmy po to, abyście mogli się skupić wyłącznie na sobie, sprawy przyziemne zostawcie IdMultimedia Realizacja odbywa się profesjonalną telewizyjną kamerą Sony, jest z Wami jeden operator, który rejestruje całą ceremonię. Poza transmisją, całość jest oczywiście nagrywana w jakości HD, a takie nagranie otrzymujecie na pendrive w ciągu 2-3 dni.


Jeśli nadal Was nie przekonaliśmy, pokazujemy Wam jeszcze jeden przykład transmisji ze ślubu. Prawie rok temu, nasza firmowa koleżanka postanowiła zaszaleć i wzięła ślub za granicą. W tym przypadku, jak i dziś, głównym problemem było zaproszenie gości. To jednak nie przeszkodziło w realizacji planów, właśnie dzięki internetowi wszyscy mogli usłyszeć i obejrzeć ich przysięgę

transmisja na żywo ze ślubutransmisja na żywo ze ślubu

Zachęcamy Was do kontaktu, dzwońcie, piszcie, zadawajcie pytania. Odpowiemy Wam na wszystkie i rozwiejemy Wasze wątpliwości. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


 

Nie dajmy się wirusowi, bądźcie zdrowi. #zostańwdomu

Możesz również polubić

Sesja ślubna nad jeziorem
Sesja ślubna nad jeziorem | Dominika i Rafał
ślub cywilny w plenerze
Nika i Łukasz | Ślub cywilny w plenerze
zdjęcia ślubne
Angelika Marcin – ślub.
Sesja plenerowa
Fotograf ślubny, czy teledysk ślubny…

Skomentuj