24
maj
2015
0

Zdjęcia ślubne w stylu rustykalnym – Ania i Sebastian (my też bierzemy ślub!)

Nie minęło dużo czasu od postu, w którym zawarliśmy garść inspiracji dotyczących jak powinien wyglądać ślub w stylu rustykalnym, a już dziś mamy okazję zaprezentować zdjęcia ślubne w stylu rustykalnym z przyjęcia, które doskonale wpisuje się w taki właśnie styl!

Jednocześnie bardzo się cieszymy, że w tym miejscu możemy pochwalić się własnym (tak, tak) ślubem! Wśród dekoracji królowały delikatne bukiety z gipsówki wzbogacone o kolorowe kwiaty, lekkie aranżacje stołów, candy baru i soda bufetu w pastelowych kolorach i mnóstwo detali, które sprawiły, że całe wnętrze było ciepłe i romantyczne a goście czuli się tutaj bardzo swobodnie. Dzięki pomocy Asi z Perfect Moments i Ani z Alex Deco, udało się stworzyć wspaniały klimat i atmosferę, którą będziemy wspominać latami! Wszystko zostało w naszej firmowej rodzinie, tak więc wielkie podziękowania dla Łukasza, Przemka i Darka za piękne zdjęcia ślubne i film! Mamy nadzieję, że Wam również spodoba się to, co udało się nam wspólnie stworzyć.. Zapraszamy do oglądania! A&S

zdjęcia ślubne w stylu rustykalnym Ania i Sebastian

zdjęcia ślubne w stylu rustykalnym Ania i Sebastian stoły

zdjęcia ślubne w stylu rustykalnym sala

008

zdjęcia ślubne w stylu rustykalnym księga pamiątkowa ślubna

007

077

070

104

141

rustykalna panna młoda

rustykalna ceremonia

171

190

193

274

407

323

386

283

376

372

339

557

Tak właśnie wyglądają nasze zdjęcia ślubne w stylu rustykalnym.

Tego dnia działo się tak wiele, że dzięki tej pamiątce jesteśmy w stanie wracać do tamtych chwil. Stąd też zachęcamy Was, do tego, aby korzystać z naprawdę doświadczonych fotografów ślubnych. Przygotują dla Was pamiątkę na miarę Waszych oczekiwań i będziecie się mieli czym chwalić się przed Waszymi znajomymi czy też rodziną. Naszym skromnym zdaniem warto inwestować w tego typu pamiątki. Warto korzystać z dobrych rad osób, które na co dzień zajmują się przygotowaniem ślubów i wesel. Róbmy wszystko, aby nie popełniać błędów i aby nie zdobywać doświadczenia na własnych błędach.  Stąd też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na realizację reportażu zdjęciowego i filmowego. Mamy przygotowane pakiety, dzięki którym koszt staje się optymalny. Mamy doświadczoną ekipę, z którą współpracujemy od kilku lat. Serdecznie zapraszamy także do naszego studia, gdzie można obejrzeć więcej naszych prac.

Możesz również polubić

Trendy ślubne 2021 | Podsumowanie ubiegłego roku.
ślub cywilny w plenerze
Nika i Łukasz | Ślub cywilny w plenerze
zdjęcia ślubne
Angelika Marcin – ślub.
Sesja plenerowa
Fotograf ślubny, czy teledysk ślubny…

1 Response

Skomentuj