31
mar
2020
0

Sesja w Gmachu Politechniki Warszawskiej | Paulina i Grzegorz

Tym razem wybraliśmy się z Pauliną i Grzegorzem, przesympatyczną parą na sesję plenerową do Głównego Gmachu Politechniki Warszawskiej. Budynek robi imponujące wrażenie, a dzięki przeszklonemu dachowi wnętrze jest dobrze doświetlone i można robić tam sesję nawet gdy jest pochmurno lub pada deszcz. Jest to typowy przykład włoskiego renesansu i baroku, który wspaniale przetrwał czasy wojny. Jeśli nigdy tam nie byliście, to koniecznie musicie obejrzeć zdjęcia!

Nasza Para Młoda postawiła na nowoczesną elegancję. Widać ją przede wszystkim u Pauliny – dopasowana, koronkowa suknia, stonowany makijaż, oraz delikatnie opadające loki na twarz. To wszystko podkreśliło urodę Pani Młodej. Pan Młody postawił na klasyczny czarny garnitur, muchę, białą poszetkę – eleganckiemu mężczyźnie nic więcej nie potrzeba.

Paulina i Grzegorz na tle jasnych, dużych, otwartych przestrzeni prezentowali się zjawiskowo i widać na zdjęciach, że czuli się tam bardzo komfortowo.
Z pozoru chłodne wnętrze Politechniki Warszawskiej okazały się doskonałym miejscem na sesję ślubną, bo uczucie okazywane przez Młodą Parę ociepliło wszystkie kadry

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

sesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiejsesja w gmachu politechniki warszawskiej


 


Poprzedni Reportaż Ślubny

Możesz również polubić

Agata & Emil | Sesja plenerowa w Łazienkach Królewskich
Trendy ślubne 2021 | Podsumowanie ubiegłego roku.
Sesja ślubna nad jeziorem
Sesja ślubna nad jeziorem | Dominika i Rafał
ślub cywilny w plenerze
Nika i Łukasz | Ślub cywilny w plenerze

Skomentuj