26
cze
2019
0

Fotograf ślubny, czy teledysk ślubny…

Obecnie fotograf na ślubie to podstawa, ale od dłuższego czasu ogromną popularnością cieszy się także teledysk ślubny.

To świetny sposób na ukazanie atmosfery dnia ślubu, ale także sesji plenerowej, na której para młoda jest już w pełni zrelaksowana i można skupić się tylko na nich i ich uczuciach.

Ela i Rafał są świetną parą, a dzień ich ślubu był niczym z bajki, z ogromną więc przyjemnością wracamy do niego prawie równo po roku. W sukni princessa Mori Lee z olśniewającym gorsetem z kryształkami i falbanami na spódnicy Ela wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Rafał wybrał klasyczny czarny garnitur, ale eleganckie dopełnienie stroju stanowił szary cylinder.

Teledysk ślubny to kadry z romantycznego spaceru po lesie, wycieczki motorówką po „warszawski morzu”, czyli jeziorze Zegrzyńskim, ale także relacji z dnia ślubu. Ceremonia ślubu odbyła się w kościele św. Anny w Halinowie, do którego Państwo Młodzi przyjechali czterokonną bryczką, czy to nie brzmi jak prawdziwa bajka? ☺ Wesele miało miejsce w Willi Zagórze pod Warszawą, gdzie odbyła się huczna zabawa, a pierwszy taniec Eli i Rafała wyglądał magicznie pośród ogromnej ilości ciężkiego dymu. Coś niezwykłego!
Romantycznego charakteru dodaje piosenka „Love me like you do” Ellie Goulding. To jak piękna historia księżniczki i księcia – Eli i Rafała ☺

Poniżej znajduje się ich teledysk ślubny, a także kilka ujęć z reportażu ślubnego, oraz sesji plenerowej. Miłego oglądania!


Przygotowania Przygotowania Przygotowania Przygotowania Przygotowania Przygotowania Przygotowania Przygotowania Przygotowania Przygotowania Ślub Ślub Ślub Ślub Ślub Ślub Przyjęcie Przyjęcie Przyjęcie Przyjęcie Sesja plenerowa Sesja plenerowa Sesja plenerowa Sesja plenerowa Sesja plenerowa Sesja plenerowa Sesja plenerowa Sesja plenerowa

 

Poprzedni Reportaż Ślubny

Możesz również polubić

Agata & Emil | Sesja plenerowa w Łazienkach Królewskich
Trendy ślubne 2021 | Podsumowanie ubiegłego roku.
transmisja na żywo ze ślubu
Transmisja na żywo ze ślubu
sesja politechnika
Sesja w Gmachu Politechniki Warszawskiej | Paulina i Grzegorz

2 Responses

Skomentuj