15
lut
2020
0

Nika i Łukasz | Ślub cywilny w plenerze

Jeśli zdecydowaliście się na ślub cywilny i stanęliście przed wyborem, czy ma się on odbyć w urzędzie czy w plenerze. My Wam odpowiadamy – tylko ślub cywilny w plenerze!

Wiele osób boi się organizować ślub cywilny w plenerze ze względu na pogodę, owszem, może popsuć plany, ale uwierzcie, wystarczy wszystko wcześniej zaplanować i mieć plan awaryjny.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was garść zdjęć z reportażu ślubnego, który odbył się w Domu Weselnym „Ostoja”. Majowa pogoda bywa zmienna, ale tego dnia była łaskawa i pozwoliła na złożenie przysięgi na zewnątrz. Ślubowi towarzyszył rustykalny klimat, a my poczuliśmy się jak na wsi, pomimo iż sala weselna znajduje się w Jabłonnej.

Ceremonia przebiegła w cudownej atmosferze, pośród najbliższych parze osób. Pan Młody emanował spokojem, a uśmiech Pani Młodej zarażał wszystkich dookoła.

Po pierwszym pocałunku, toaście wzniesionym szampanem i życzeniach od najbliższych, przenieśliśmy się do środka. Tam już czekał na nas wodzirej Arek i tradycji stało się zadość, bo tańce trwały aż do samego rana. Zabawę przeplatały jeszcze tradycyjnie oczepiny i tort, ale także romantyczny taniec ze świecami. Zobaczcie sami!

Czy udało nam się Was przekonać, że ślub cywilny w plenerze to nic strasznego i warto wyjść z urzędu na zewnątrz?

Takie ceremonie mają zdecydowanie więcej romantycznego klimatu, a Wy poczujecie, że to jest Wasz dzień, Wasza chwila, że nie jesteście tylko kolejną para w kolejce w urzędzie

A jeśli już Was przekonaliśmy do ślubu plenerowego, to może pójdziemy o krok dalej i zachęcimy Was do zorganizowania ślubu cywilnego za granicą? Nie marzy się Wam ślub na plaży o zachodzie słońca? Wbrew pozorom, zorganizowanie takiego ślubu nie jest wcale trudne, jest wiele firm które pomogą Wam wszystko zorganizować. Tylko pamiętajcie o nas, chcemy tam z Wami być i uwiecznić te wspaniałe chwile najlepiej jak się da.

Tymczasem zapraszamy Was do podróży z Niką i Łukaszem przez ich magiczny dzień, a następnie do słonecznego pleneru w Warszawie.

ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerze ślub cywilny w plenerześlub cywilny w plenerze

Jeśli macie jeszcze wątpliwości, że ślub cywilny w plenerze to będzie zbyt duży kłopot, albo zbyt wiele urzędowych spraw, sprawdźcie na https://www.gov.pl/web/gov/wez-slub-cywilny jakie to proste


 


Możesz również polubić

Agata & Emil | Sesja plenerowa w Łazienkach Królewskich
Trendy ślubne 2021 | Podsumowanie ubiegłego roku.
transmisja na żywo ze ślubu
Transmisja na żywo ze ślubu
sesja politechnika
Sesja w Gmachu Politechniki Warszawskiej | Paulina i Grzegorz

1 Response

Skomentuj