2
maj
2019
0

Kinga i Mateusz – Sesja w Wilanowie.

Ledwo skończyliśmy jeden sezon, już witamy następny. Dyski przepełnione do czerwoności, czas na porządki, trzeba zrobić miejsce na nowe :)  Już się nie możemy doczekać! A tymczasem w przerwie między backupem, a postprodukcją, odkurzamy też trochę naszego bloga i dorzucamy kolejną dawkę zdjęć.

Reportaż ślubny Kingi i Mateusza oraz sesja w Wilanowie .

Dziś chcemy Wam przedstawić przeuroczą parę – Kingę i Mateusza. To był naprawdę piękny dzień, wszystko było dopięte na ostatni guzik, zero stresu i mnóstwo uśmiechów i miłości.

Reportaż ślubny to łapanie ulotnych chwil. Polowanie na szczególne momenty, sytuacje, które nie są ustawione i państwo młodzi, bądź goście nie spodziewają się, że zostaną uchwyceni. Ukradkowe spojrzenia, szczere uśmiechy, czasem nawet łzy wzruszenia. Po prostu emocje, to jest to co fotografia powinna ukazywać. Nie tylko same wydarzenia, które oczywiście są podstawą reportażu, ale ludzie i ich reakcje są najistotniejsze.

Dlaczego sesja w Wilanowie?

Wybraliśmy to miejsce, bo jest klasyczne, piękne i ponadczasowe. To miejsce bardzo wpasowało się do eleganckiej stylizacji Kingi. Jej suknia była dopasowana i gładka, ale z efektownym zdobionym wycięciem na plecach. Ogrody tuż obok Pałacu Króla Jana III Sobieskiego są ogromne i pozwalają na różnorodność ujęć. Wąskie alejki, tarasy, schody, zalew, a nawet mały mostek. Jest tak wiele możliwości, że ograniczać może nas tylko kończący się dzień. Pałac w Wilanowie to świetne miejsce na sesję o każdej porze roku, na pewno każdy z Was doceni jego urok. Polecamy to miejsce, a nasza para młoda czuła się tam jak na romantycznym spacerze, zachowywali się jakby nas tam nie było a naszym zadaniem było tylko uchwycenie tych pięknych emocji.

Zapraszamy do oglądania.

przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa przygotowania fotograf warszawa ślub fotograf warszawa ślub fotograf warszawa ślub fotograf warszawa ślub fotograf warszawa ślub fotograf warszawa ślub fotograf warszawa ślub fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa przyjęcie fotograf warszawa sesja w wilanowie sesja w wilanowie sesja w wilanowie sesja w wilanowie sesja w wilanowie sesja w wilanowie sesja w wilanowie sesja w wilanowie sesja w wilanowie


Zachęcamy Was do obserwowania naszych profilów społecznościowych.

 


Najlepsze miejsca na plener ślubny w Warszawie

Możesz również polubić

Agata & Emil | Sesja plenerowa w Łazienkach Królewskich
Trendy ślubne 2021 | Podsumowanie ubiegłego roku.
sesja politechnika
Sesja w Gmachu Politechniki Warszawskiej | Paulina i Grzegorz
Sesja ślubna nad jeziorem
Sesja ślubna nad jeziorem | Dominika i Rafał

Skomentuj