6
sty
2015
0

Patrycja i Piotr zdjęcia ślubne

Mimo, że Patrycja i Piotr od wielu lat mieszkają w Norwegii, ich serca wciąż są gorące, co widać już na pierwszy rzut oka.

Stąd też ich zdjęcia ślubne utrzymaliśmy w klimacie, który wiernie oddaje charakter Nowożeńców. To urocze, pełne emocji i pozytywnych wibracji wesele odbyło się w Myślenicach pod Krakowem. Było to wspaniałą odmianą po kilku tygodniach ślubów w Warszawie i okolicach, a my uwielbiamy podróże. Tą uroczą parę mieliście już okazję poznać wcześniej, prezentowaliśmy już ich teledysk ślubny. Przy okazji zdjęć ślubnych Patrycji i Piotra pozwolimy sobie tutaj na małą dygresję. Często pytacie nas bowiem, jakie są różnice pomiędzy wideofilmowaniem z udziałem jednego, dwóch czy trzech operatorów. W przypadku tego reportażu, film realizowały aż 3 osoby. Co to daje? Jest to przede wszystkim dużo większa różnorodność ujęć i możliwość pokazania każdej sytuacji z dwóch różnych perspektyw, co daje lepszą dynamikę na filmie. Sprawia, że materiał staje się po prostu ciekawszy. Operatorzy uzupełniają się w pracy i „dzielą się” zadaniami, by w końcowym etapie to samo zdarzenie mogło być pokazane w najciekawszy możliwy sposób.

Po ślubie Patrycja i Piotr zdecydowali się na sesję ślubną na warszawskim Starym Mieście i w centrum Warszawy. Nie odwiedzali tych miejsc od lat! Może wydawać się, że to oklepane, my jednak uważamy że miejsca te mają swój niezwykły urok, w szczególności dla tych, którzy na co dzień mieszkają setki kilometrów stąd. Zapraszamy do obejrzenia reportażu ślubnego Patrycji i Piotra!

Zdjęcia Ślubne Patrycji i Piotra

Malowanie Patrycji

Przygotowania Piotra

Pojazd Patrycji i Piotra

Pierwsze spotkanie Pary

Błogosławieństwo

Zdjęcia ślubne w kościele

Przysięga Patrycji i Piotra

Zakochani podczas przysięgi

Zdjęcia czarno-białe

Rzucanie kwiatów na wyjściu

Nowożeńcy w drodze na salę weselną

Zdjęcia detali ślubnych

Szczęśliwi zakochani

Toast Pary Młodej

Życzenia dla Patrycji i PiotraŻyczenia na sali weselnej

Patrycja i Goście

Zabawa weselna

Zdjęcia ślubne dzieci na weselu

Zabawa weselna dzieci

Tort Patrycji i Piotra

Smaczny tort weselny

Taniec Pary Młodej

Oczepiny Patrycji i Piotra

Wesele Patrycji i Piotra

Zabawa

Zdjęcia ślubne reportaż

Goście na weselu

Plener ślubny Warszawa

Plener zdjęciowy

Zakochani Patrycja i Piotr

Ciekawy reportaż ślubny

Warszawa plener

Patrycja i Piotr w parku

Pałac kultury sesja fotograficzna
Nowoczesny plener ślubny

1 Response

  1. Mesut

    Monika – Ja również regularnie odwiedzam stronę i cieszę się, że znowu coś zaczęło się dziać i mogę pooglądać zdjęcia innych par. Pozdrawiam mojego ulubionego fotografa

Skomentuj