26
lip
2016
0

Zwierzęta na ślubie i weselu

Na wesele zawsze zapraszamy rodzinę, przyjaciół i bliskich znajomych. Dlaczego jednak ograniczać się tylko do ludzi?

Wielu z nas ma czworonoga w domu i na pewno postrzega ich jako swoich najlepszych przyjaciół. Zwierzęta na ślubie i weselu zaczynają być akceptowalne jako członkowie rodziny Pary Młodej. Z kolei hotele i miejsca do organizowania wesel w Polsce coraz częściej pozwalają na nocleg futrzaków bez większych problemów. Wręczcie zatem zaproszenie dla swoich pupili i podzielcie się swoją radość razem z nimi! Przy okazji będą doskonałe zdjęcia ślubne.

zwierzęta na ślubie

Zabranie psa, czy kota lub nawet królika szczególnie sprawdzi się na weselach plenerowych, podczas ślubów na świeżym powietrzu.

Nie jesteśmy za przebierankami zwierząt, ale ozdobna mucha dla gentelmana z ogonem, albo skrzydełka dla damy w czarnym futrze z pewnością nie odbiorą dyskomfortu pupilowi. Sprawa wydaje się prostsza dla psów, które – jeśli miejsce jest do tego przystosowane, oraz pies odpowiednio wychowany – można po prostu puścić, by wesoło witały Gości. Jeśli jednak zdecydujecie się zabrać kota, czy królika – trzeba zadbać o większy komfort dla zwierzęcia, które będzie bardzo zestresowane tego dnia. W internecie można znaleźć transporterki ozdobne, które pozwolą się ukryć futrzakowi. Należy dodatkowo pamiętać o wodzie i karmie dla naszych specjalnych Gości. Jedzenie które jest serwowane dla ludzi, może okazać się ciężkostrawne, a nawet szkodliwe. Gdy będziemy pamiętać o zapewnieniu bezpieczeństwa dla naszych mniejszych przyjaciół, pozostanie tylko szczęście i radość, że udało nam się spędzić ten dzień ze wszystkimi bliskimi naszemu sercu

Zwierzęta na weselu

W przypadku, w którym zwierzak na ślubie nie może się pojawić z przyczyn wyższych, zawsze pozostaje opcja zabrania go na plener ślubny i do tego bardzo serdecznie zachęcamy! Podczas tej wyjątkowej sesji zdjęciowej mamy więcej czasu i różnych możliwości na skupieniu uwagi nie tylko na Parze Młodej, a zdjęcia zyskają dodatkowego uroku i atrakcyjności. Każdy z pewnością uśmiechnie się na myśl o sesji Młodej Pary z ich ukochanym psiakiem Dzięki uwiecznieniu najważniejszych chwil z czworonogiem pozostanie on na zawsze w naszej pamięci, a dodatkowo profesjonalne zdjęcia zwierząt świetnie będą wyglądać w ramkach w domowym zaciszu.

Czy macie już pomysły jakbyście chcieli, by wyglądała Wasza sesja ślubna ze zwierzakiem?

Zwierzęta na ślubie i weselu – tak czy nie?

sesja plenerowa z psem

 Źródło: materiały IdMultimedia oraz inspiracje zaczerpnięte ze stron: Arabiaweddings. Marie Wootton Photography. Jennifer Bullock Photography. The Melideos. Kristi Odom Photography. Deerpearlflowers. Susan Stripling. Mellisa Jill Photography. exquisiteweddingsmagazine

Możesz również polubić

Trendy ślubne 2021 | Podsumowanie ubiegłego roku.
TORT WESELNY, czyli „wisienka na torcie” każdego przyjęcia
Ślub kościelny czy cywilny ?
ślub zimą
Ślub w Święta – tak czy nie?

Skomentuj